Ta strona używa ciasteczek (cookies) OK Więcej informacji...

AKTUALNOŚCI

19.08.2019

Zapraszamy na zebrania z rodzicami!

19.08.2019

Zapraszamy na dni adaptacyjne!

26.07.2019

Umowy na rok szkolny 2019/2020

12.07.2019

Wszystkie dzieci zapisane na lipiec do naszego przedszkola zapraszamy do sali wiewiórek i ślimaczków na pierwszym pietrze.

12.06.2019

Przypominamy, że w dniu 21.06.2019 r. przedszkole będzie nieczynne.

O NAS

Zapewniamy rozwój naszych podopiecznych zgodnie z ich potrzebami, pragnieniami i możliwościami. Wspomagamy rozwój dzieci w miłej i serdecznej atmosferze, w atmosferze szacunku dla dziecka i jego potrzeb. Dążymy do tego aby nasi najmłodsi byli przygotowani do życia w zgodzie z innymi ludźmi i otaczającą przyrodą i aby czas spędzony w naszym przedszkolu pozostawił w przyszłości wspaniałe wspomnienia Zapewniamy bezpieczne środowisko do nauki i zabawy. W kolorowej, przestronnej i dobrze wyposażonej sali dzieci uczą się i bawią oraz rozwijają swoje zainteresowania.

Nasze przedszkole w kwestii bezpieczeństwa posiada wymagane zgody Sanepidu, Rzeczoznawcy PPOŻ, inspektora BHP. Działa także pod nadzorem Kuratorium Oświaty i Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Pruszcz Gdański.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, a dzieci objęte są stałą opieką logopedy i psychologa. Opieka nad dziećmi świadczona jest przez wykwalifikowany i doświadczony personel. Nad utrzymaniem idealnej czystości czuwa grupa personelu pomocniczego. Przygotowaniem smacznych, domowych posiłków zajmują się świetne kucharki, których umiejętności zadawalają najwybredniejsze gusta milusińskich. Kuchnia przygotowana jest do realizacji zaleceń dietetycznych a bliskie sąsiedztwo przychodni gwarantuje szybką pomoc medyczną w nagłych przypadkach.

Do dyspozycji dzieci jest duża sala dydaktyczno-opiekuńcza. Posiadamy własny duży i przestronny ogródek, który jest doskonałym miejscem zabaw na świeżym powietrzu. Budynek naszego Przedszkola Nad Rzeczką mieści się w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Podkomorzego 20 Umiejscowiony jest w spokojnym i bezpiecznym miejscu , wśród zieleni, na skraju osiedla, z dala od hałaśliwych ulic, w bezpiecznej i cichej okolicy. Pragniemy zapewnić każdemu dziecku jak najlepsze warunki do dorastania, zabawy i poznawania świata, a radosne miny maluszków są dla nas najpiękniejszą nagrodą.

Przypominamy, że nasze Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 630 – 1730 - również w jednym miesiącu wakacyjnym - w sierpniu 2018.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.